About Us

ARTREX Gölgelendirme & Cam Sistemleri

Uzmanlık alanımız pergola, akıllı çatı/bioclimatic, motorlu ve sabit cam tavan kış bahçesi, giyotin cam gibi gölgelendirme ve cam sistemleri üretimi olup, yüksek kalite standartları ve hızlı üretim süreleriyle hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz ısı, güneş ve %100 su izolasyonludur. Gölgelendirme sistemleri tek başına kullanılabileceği gibi sistem çevreleri camlama sistemleriyle kapatılarak dört mevsim konforlu yaşam alanları oluşturulabilmektedir.

Hizmetlerimiz

1. Teklif Aşaması

Hızlı müşteri dönüşleri projeleri alabilmek için büyük önem arz etmektedir. Bu sebeple, bizle proje detaylarınızı paylaştıktan sonra ekibimiz tüm proje detaylarını, ürün teknik bilgilerini ve 2D&3D proje çizimlerini içeren fiyat tekliflerini 24/48 saat içerisinde iletmektedir. Bu destek partnerlerimizi rakiplerine karşı bir adım öne çıkarmaktadır.

2. Üretim

Teklif onayından sonra üretimin her aşamasıyla alakalı fotoğraflı bilgilendirme yapmaktayız. Tüm ürünler balonlu naylon ve ahşap kasa içerisinde paketlenerek sevke hazır hale getirilmektedir.

3. Sevkiyat Sonrası

Ürünler yerlerine ulaştıktan sonra kuruluma yardımcı olabilecek tüm kurulum şemaları, animasyonlar ve resimler gönderilmektedir. Kurumlum anında ortaya çıkacak sorunlara karşı bizi 7/24 arayarak yardım alabilirsiniz. 

Image
Image

Our Office

Head Office

Zafer Mah. 2339 Sok.
No:3 Buca / İzmir
Turkiye

Phone

Gsm 1: +90 554 543 97 94
Gsm 2: +90 554 260 32 26

Emails

info@artrex.com.tr

Social Media